Ewa Haraburda

Prezes Zarządu

Ekspert w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, a także doradztwa gospodarczego z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Główna księgowa wielu spółek, w tym z kapitałem zagranicznym. Doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych zdobywała pracując miedzy innymi w Paryżu. Od roku 1997 posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

W latach 2007 – 2015 była wspólnikiem oraz członkiem zarządu spółek, tworzących jedną z najdynamiczniej rozwijających grup firm doradczych na Śląsku – świadczących kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie outsourcingu usług księgowych, kadrowo-płacowych, doradztwa podatkowego, audytu oraz usług prawnych. Zrealizowała wiele projektów consultingowych z zakresu optymalizacji kosztowej, podatkowej oraz wyceny przedsiębiorstw.

Uznana audytorka z zakresu księgowości i kadr. Główny audytor księgowości w ramach due diligence, prowadzonych między innymi w kilkunastu polskich szpitalach.

Autorka założeń koncepcyjnych rozwiązań komunikacji elektronicznej pomiędzy biurami księgowymi a ich klientami, w ramach oprogramowania ERP, realizowanych i finansowanych w ramach funduszy UE.

Posługuje się językiem angielskim.